Tällä sivustolla käytetään evästeitä

Tämä sivusto hyödyntää toiminnan kannalta välttämättömiä evästeitä sekä sivuston kehittämisen mahdollistavia tilastointievästeitä. Joidenkin sisältöjen näyttäminen voi lisäksi edellyttää markkinointievästeiden hyväksymistä. Lue lisää käyttämistämme evästeistä.​​​​​​​

Tällä sivustolla käytetään evästeitä

Tämä sivusto hyödyntää toiminnan kannalta välttämättömiä evästeitä sekä sivuston kehittämisen mahdollistavia tilastointievästeitä. Joidenkin sisältöjen näyttäminen voi lisäksi edellyttää markkinointievästeiden hyväksymistä. Lue lisää käyttämistämme evästeistä.​​​​​​​

Evästeasetuksesi on tallennettu.

Julkaistu

HJK ry hakee seurakoordinaattoria kokopäivätyöhön

Vuodesta 2018 lähtien opintovapaalla ollut HJK ry:n monivuotinen seurakoordinaattori Jenna Punakivi on päättänyt jatkaa opintojaan ja siksi haemme nyt yhteisöömme yhteistyökykyistä sekä ihmisten kanssa toimeen tulevaa seurakoordinaattoria!

HJK tarjoaa lapsille ja nuorille mahdollisuuden harrastaa jalkapalloa oman mielenkiintonsa mukaan – pelkästä pelaamisen iloista tai pyrkimyksenä kehittyä yksilönä jopa kansainvälisille huipulle saakka. Klubiperheeseen kuuluu lisäksi laajaa iltapäivä- ja leiritoimintaa sekä erityisryhmien liikuttamista.

Tehtäviisi kuuluvat:

  • seuran joukkue- ja jäsenpalveluista vastaaminen
  • taloushallinon tehtävät
  • vapaaehtoistoiminnan kehittäminen
  • joukkueiden toimihenkilöiden kouluttaminen ja neuvonta
  • yhteydenpito ja viestintä seuran eri sidosryhmien välillä

Odotamme:

  • organisointikykyä, itseohjautuvuutta sekä hyviä vuorovaikutus- ja yhteistyötaitoja
  • soveltuvaa koulutusta ja työkokemusta
  • kykyä käyttää sähköisiä seurahallintajärjestelmiä
  • urheiluseura- tai järjestötoiminnan tuntemusta
  • vahvaa kehittämisotetta ja intohimoa

Työ alkaa sopimuksen mukaisesti elo-syyskuussa 2020. Hakemukset palkkatoiveineen 8.6.2020 mennessä osoitteeseen timo.muurinen@hjk.fi. Lisätietoja tarvittaessa: pe 5.6. klo 8–10 toiminnanjohtaja Timo Muuriselta, puh. 050 543 8082.

HJK tarjoaa sinulle työn, jolla on merkitystä ja yli 3400 innokkaan klubilaisen jalkapalloperheen. Voit tutustua tuleviin työkavereihisi täältä: https://www.hjk-j.fi/seura/yhteystiedot/