Otteluohjelma

 

Kaikki allaolevat ajat ovat otteluiden alkamisaikoja. 

Joukkue paikalle aina tuntia ennen ottelun alkua.

 

TB Kakkonen syksy -17

 

Kakkonen

Su

su 6.8.

12:00

Leppävaara 1 TN

FC Espoo/2

HJK/2

 

Kakkonen

La

la 19.8.

17:00

Kisapuisto TN

FC Kuusysi/sininen

HJK/2

 

Kakkonen

Ti

ti 22.8.

19:15

Pirkkola N

HJK/2

LPS

 

Kakkonen

La

la 26.8.

14:00

Käpylä 2 N

HJK/2

I-HK/sininen

 

Kakkonen

Ke

ke 6.9.

18:00

Puistola N

HJK/2

FCFJ/Valkoinen

 

Kakkonen

Su

su 10.9.

12:00

Ala-Malmi N

Gnistan/GPS YJ

HJK/2

 

Kakkonen

La

la 16.9.

12:15

Lehtomäki TN

KJP/YJ 2

HJK/2

 

Kakkonen

La

la 23.9.

16:30

Lauttasaari TN

PPJ

HJK/2

 

Kakkonen

La

la 30.9.

16:30

Tali TN

HJK/2

KäPa

 

Kakkonen

Su

su 15.10.

12:30

Itä-Hakkila TN

I-HK/valkoinen

HJK/2

 

Naisten IV-divisioona syksy -17

 

 

 

Naiset Nelonen

To

to 3.8.

19:15

Orimattila N

OPedot

HJK/TB2

 

Naiset Nelonen

Ke

ke 9.8.

19:25

Tali 1 N

HJK/TB2

RaKe/Nostalgia

 

Naiset Nelonen

Ke

ke 16.8.

19:45

Tali 1 N

HJK/TB2

PK-09

 

Naiset Nelonen

Ke

ke 30.8.

19:15

Tali 1 N

HJK/TB2

FC Viikingit/IH

 

Naiset Nelonen

Su

su 3.9.

12:15

Leppävaara 2 TN

LePa/B

HJK/TB2

 

Naiset Nelonen

La

la 9.9.

15:00

Kartanonkoski TN

PPS

HJK/TB2

 

Naiset Nelonen

Pe

pe 15.9.

18:00

Käpylä 3 N

HJK/TB2

HooGee

 

Naiset Nelonen

Pe

pe 22.9.

18:30

Pirkkola TN

HJK/TB2

HPS/3

 

Naiset Nelonen

Ke

ke 27.9.

20:45

Framnäsin TN

ACK

HJK/TB2

 

Naiset Nelonen

Ke

ke 4.10.

18:45

Töölö PK 6 TN

HJK/TB2

I-HK/PP

 

Naiset Nelonen

Ti

ti 10.10.

20:15

Lassila TN

FC POHU

HJK/TB2

 

TB 1D KEVÄTKIERROS 2017:  

https://www.palloliitto.fi/tulospalvelu/2017?&spljp17&T181

(alla olevat ajat ovat otteluiden alkamisajat, joukkue kotipeleissä tuntia ennen paikalla)

  1. Sahara                        La 22.4.-17         klo 16.00    HJK TB2 - WJK TB/yj 0 - 0 (0-0)
  2. Koivusaari                 Ti    9.5.-17         klo 18.00         JäPS TB  -  HJK TB2 2 - 1 (0-0) (maali Jenkki)
  3. Lauritsala UK TN     Su  14.5.-17         klo 15.30         KTF TB/yj - HJK TB2 3-2 (1-1) (maalit Olivia ja Jenni)
  4. Sahara                        To  25.5.-17        klo 13.00         HJK TB2 - Valtti TB 0 - 4 (0-2)
  5. Jyväskylä                   Su  28,5.-17        klo 13.00         JyPK TB2 - HJK TB2 6 - 0 (0-0)
  6. Sahara                        Su 11.6.-17         klo 14.00         HJK TB2 - FC KTP TB/yj 1 - 4 (1-2) (maali Sonja)
  7. Laajasalo TN             La  17.6.-17        klo 17.00         LPS TB - HJK TB2 0 - 2 (0-0) (maalit Petra ja Sonja)
  8. Tali N1                       Ke 28.6.-17        klo 19.45         HJK TB2 - PK-35/TB2 0 - 3 (0-2)
  9. Kymenlaakso sähköstadion Su 2.7.-17 klo 15.00         KJP TB/yj - HJK TB2 7 - 0 (4-0)
  10. Töölö PK6                 Ke 5.7.-17           klo 18.30         HJK TB2  - Kuusysi TB  0 - 8 (0-3)
  11. Sahara                        Su 9.7.-17           klo 13.00         HJK TB2 - PU-62 TB 0 - 5 (0-3)

 

NAISTEN IV-DIVARI KEVÄTKIERROS 2017:

https://www.palloliitto.fi/helsinki/pelitoiminta/tulospalvelu/jalkapallo-2017/naiset?&hkijp17&N4

 

  1. Kontula TN                      La 29.4.-17      klo 16.40     PuiU - HJK TB2 2 - 1 (1 - 1) (maali Juliana) 
  2. Sahara                              Su   7.5.-17      klo 11.30      HJK TB2 - KoiPS 4 - 5 (2 - 4) (maalit Iida, Julia, Sonja rp ja Olivia)
  3. Pitäjänmäki TN                To 18.5.-17      klo 19.30     HPS 3 - HJK TB2  0 - 1 (0-1) (maali Kira) 
  4. Klaukkala Kirkonkylä N To    1.6.-17      klo 19.30     NJS/Femmes - HJK TB2 2 - 1 (1-1) (maali Jenna)
  5. Laajasalo N                      Ti    6.6,-17      klo 18.00     HJK TB2 - PPS 2 - 0 (0-0)  (maalit Joanna ja Sonja)
  6. Pirkkola N                        To 15.6.-17      klo 19.45     HJK TB2 -  Fc Fox 1 - 3 (1-1) (maali FC Fox og.)
  7. Tali N2                             Su 18.6.-17      klo 16.00     HJK TB2 - PK-35/2 1 - 0 (1-0) (maali Ronja)
  8. Hiekkaharju Koulu TN    Ke 21.6.-17      klo 21.15     TiPS - HJK TB2 4 - 2 (2-2)(maalit TiPS og ja Ronja)

 

 

 

TREENIPELIT:

Sahara 3.12.2016    klo 19.00 - 20.00       HJK TB2  -   NuPS TB      2-3 (1-2) (maalit Anni, Joanna)

Sahara 10.12.2016  klo 10.00 - 11.00          HJK TB2  -   LoPa TB/N       1-1 (0-1) (maali Anni)

Sahara 17.12.2016  klo 18.00 - 19.00         HJK TB2  -  PK-35 TB2     1-4 (1-3) (maali Ella) 

Muijalan kupla (Lohja) 8.1.2017 klo 19.00-20.00 LoPa TB/N - HJK TB2   3-2 (2-1)(maalit Anni ja Sonja)

Legirus Areena         22.1.2017  klo 14.30 - 16.00   I-HK TB  -  HJK TB2 4-3 (3-1)(maalit Anni 2, Etti)

Sahara                       28.1.2017  klo 15.00 - 16.00   HJK TB2 - JäPS TB1  1-4 (0-3)(maali Ronja rp)

Kartano tn                  4.2.2017   klo 10.30 - 12.00   Valtti TB  -  HJK TB2 2-0 (0-0)

Sahara                       11.2.2017  klo 13.00 - 14.00   HJK TB2 - Honka TB2 1-4 (1-3)(maali Sonja)

PERUTTU   Espoonlahti tn    19.2.2017  klo 18.00 - 19.30  FC Espoo TB2 - HJK TB2   PERUTTU 

Sahara                        4.3.2017   klo 15.00 - 16.00   HJK TB2 - HPS TB  0-1 (0-1)

Sami Hyypiä Areena  11.3.2017 klo 12.00 - 13.30   KJP TB  -  HJK TB2  4-2 (3-0) (maalit Iida 2)

Itä-Hakkilan tn            18.3.2017 klo 14.00              HJK TB2 - I-HK TB 0-3 (0-3)

                                                     klo 15.30              HJK TB2 - I-HK TB 0-2 (0-1) 

Eerikkilän halli            1.4.2017  klo 15.00 - 16.30   PPJ-j TB - HJK TB2 2-4 (maalit Sonja 3, Iida)

Laajasalon                    8.4.2017 klo 12.00 - 13.30    LPS TB - HJK TB2  2-0 (2-0)

urheilupuisto TN