Kaikki joukkueet+yhteystiedot

 

HJK:lla on kaudella 2017 yhteensä 30 nais- ja tyttöjoukkuetta. Nais- ja tyttöpelaajia on yhteensä noin 700.

Lisätiedot joukkueista:

Naisten joukkueet + tyttöjen Akatemia- ja edustusjoukkueet
Joonas Sarelius
050-5679000
joonas.sarelius(a)hjk.fi

Tyttöjen City- ja Kaupunginosajoukkueet
Timo Räikkönen
050-5833988
timo.raikkonen(a)hjk.fi


HJK / NAISTEN JA TYTTÖJEN JOUKKUEET KAUDELLA 2017

NAISET

HJK Naisten Liiga
Päävalmentaja: Joonas Rantanen
Yhteyshenkilö: joonas.sarelius(a)hjk.fi

HJK N/2 + HJK N/3
Kakkonen + Nelonen
Päävalmentaja: Joonas Sarelius
Joukkueenjohtaja: Marko Lehtomäki

HJK United
Nelonen
Yhteyshenkilö: henna.vainiola(a)gmail.com

HJK TB2
Nelonen
Päävalmentaja: Mikko Rantala
joukkueenjohtaja: Pasi Heikkilä (pasi.heikkila(a)gmail.com)

HJK Klubin Gimmat
Harrastesarja
Yhteyshenkilö: Emilia Puistovirta (emilia.puistovirta(a)gmail.com)

HJK Soccer Moms
Harrastesarja
hjksoccermoms(a)outlook.com

AKATEMIAJOUKKUEET

HJK TBSM (99-01) 
Päävalmentaja: Jarmo Österlund
Valmentaja: Jari Mutikainen
Valmentaja: Harri Tiinus
Joukkueenjohtaja: Petri Jaatinen (jade.koti(a)pp.inet.fi)

HJK T02
Päävalmentaja: Niko Kujala
Valmentaja: Mikko Rantala
Joukkueenjohtaja: Tero Immonen (hjk02t@gmail.com)


EDUSTUSJOUKKUEET

HJK TB2 (99-01)
TB Ykkönen
Päävalmentaja: Mikko Rantala
Joukkueenjohtaja: Pasi Heikkilä (pasi.heikkila@gmail.com)

HJK T03
Päävalmentaja: Johanna Tiinus
Valmentaja: Taru Nyholm
Joukkueenjohtaja: Matti Aakko (hjkt03.jojo(a)gmail.com)

HJK T04 
Päävalmentaja: Mari Savolainen
Valmentaja: Heidi Lindström
Joukkueenjohtaja: Samil Aledin (saali(a)welho.com)

HJK T05
Päävalmentaja: Kati Mäkäräinen
Valmentaja: Harri Tiinus
Joukkueenjohtaja: Mika Willberg (mika.willberg(a)live.com)

HJK T06
Päävalmentaja: Joonas Sarelius
Valmentaja: Riku Hirn
Valmentaja: Katarina Naumanen
Joukkueenjohtaja: Pasi Kinnunen (pasi.kinnunen(a)rittal.fi)

HJK T07
Päävalmentaja: Sanna Malaska
Valmentaja: Antti Mäkelä
Joukkueenjohtaja: Jani Haapa (jani.haapa74@gmail.com)


KAUPUNGINOSA- JA CITY-JOUKKUEET

HJK CITY TB (99-02)
Päävalmentaja: Emilia Puistovirta
Joukkueenjohtaja: Arto Kivinen (kivinen.arto(a)gmail.com)

HJK CITY T03
Päävalmentaja: Kimmo Kosamo
Joukkueenjohtaja: Jari Turpeinen (jarit1971(a)gmail.com)

HJK CITY T04
Päävalmentaja: Mikko Rantala
Joukkueenjohtaja: Susan Nurminen (susan.k.nurminen(a)gmail.com)

HJK CITY T05
Päävalmentaja: Katri Toivonen
Joukkueenjohtaja: Anne Kiuru (kiuruanne(a)hotmail.com)

HJK CITY T06
Päävalmentajat: Johanna Tiinus ja Antti Mäkelä
Joukkueenjohtaja: Jarmo Puistovirta (jarmo.puistovirta(a)gmail.com)

HJK CITY T07
Päävalmentaja: Timo Räikkönen
Joukkueenjohtaja: Ari Lakaniemi (hjkt07city(a)gmail.com)

HJK Kannelmäki T08-09
Päävalmentaja: Harri Kumpulainen
Joukkueenjohtaja: Vanessa Räsänen (vanessamolloy(a)hotmail.com)

HJK Töölö T08-09
Päävalmentaja: Timo Räikkönen
Joukkueenjohtaja: Emilia Puistovirta (hjktoolot0809(a)gmail.com)

HJK Munkka T08-09
Päävalmentaja: Jan Nissi
Joukkueenjohtaja: Sini Kianto (sini.kianto(a)flexim.fi)

HJK Arabianranta T08-09
Päävalmentaja: Elli Laitinen
Joukkueenjohtaja: Otto Lehtipuu (otto.lehtipuu(a)vr.fi)

HJK East T07-09
Päävalmentaja: Tiia Uotila
Joukkueenjohtaja: Annika Mäkinen (annika.makinen(a)gmail.com)

HJK Kannelmäki T10-11
Toiminta käynnistyy kesällä/syksyllä 2017
Lisätiedot: timo.raikkonen@hjk.fi

HJK Töölö T10-11
Päävalmentaja: Mirka Väisänen
Joukkueenjohtaja: Sami Niemi (niemensami(a)hotmail.com)

HJK Munkka T10-11
Päävalmentaja Jan Nissi (Yhdessä T08-09:n kanssa)

HJK Arabianranta T10-11
Päävalmentaja: Elli Laitinen (elli.e.laitinen(a)gmail.com)