Klubiin pelaamaan - HJK A20-C14-ikäluokkien avoimet harjoitukset lokakuussa

2.10.2017

HJK järjestää avoimia harjoituksia lokakuussa ikäluokissa A20-C14. Alla kootusti joukkueiden harjoitusaikataulut ja ilmoittautumistiedot. Lisätiedot ja ilmoittautuminen suoraan joukkueiden yhteyshenkilöille. Tervetuloa mukaan, Klubista löytyy pelipaikka ihan jokaiselle!

Avointen harjoitusten aikataulut:

HJK A20
Ma 23.10.klo 17.30-19.00 HS
Ti   24.10. klo 19.30-21.00 Destamatic
To  26.10  klo 19.00-21.00 Telia 5G Areena
Ma 30.10 klo 20.30-22.00 Telia 5G Areena
Ti   31.10. klo 19.30-21.00 Destamatic
Ke 1.11.   klo 20.30-22.00 Telia 5G Areena
Yhteydenotot ja ilmoittautuminen avoimiin harjoituksiin:
Tomi Nylund, p. 045-1132301 tai e-mail: tomi.nylund@gmail.com

B-ikäluokka

HJK West B1 sininen
25.10 keskiviikko klo 19.15-20.45 Destamatic-kenttä
27.10 perjantai    klo 18.00-19.30 Destamatic-kenttä
30.10 maanantai klo 19.30-21.00 Destamatic-kenttä
Yhteydenotot ja ilmoittautuminen avoimiin harjoituksiin:
Jari Niini p. 050-5114619 tai e-mail: jari.niini@saunalahti.fi
Milla Katajisto milla.katajisto@fimnet.fi

HJK East B sininen
22.10 sunnuntai   klo 19.15-21.00 Kontula
24.10 tiistai           klo 17.00-18.00 HS-Areena
25.10 keskiviikko  klo 17.00-18.30 Destamatic     
29.10 sunnuntai   klo 19.15-21.00 Kontula
Yhteydenotot ja ilmoittautuminen avoimiin harjoituksiin:
Jari Vepsäläinen p. 050-3123639 tai e-mail  jari.vepsalainen@op.fi
Riina Ruska riina.ruska@gmail.com

HJK West B2 sininen
23.10 maanantai klo 19.30-21.15 HS-Areena
24.10 tiistai          klo 19.30-21.15 Lehtikuusentie
30.10 maanantai klo 19.30-21.15 HS-Areena
31.10 tiistai          klo 19.30-21.15 Lehtikuusentie
Yhteydenotot ja ilmoittautuminen avoimiin harjoituksiin:
Tommi Tulkki p. 040-5005629 tai e-mail tommitulkki@gmail.com
Minna Hakuli hakuli-nikitin@suomi24.fi

C15-ikäluokka

HJK  West 03 sininen
to  19.10   klo 17.00-19.15 HS Areena
pe  20.10  klo 17.00-19.15 Destamatic
Yhteydenotot ja ilmoittautuminen avoimiin harjoituksiin:
Jani Mäkeläinen p. 044-3482937 tai e-mail jani.makelainen@kolumbus.fi Tuomas Pöysti: tuomas.poysti@live.com

HJK West 03 valkoinen
Ma 23.10. klo 18.00-19.40 Destamatic
Ti 24.10. klo 15.45-17.15 HS Areena
Ke 25.10. klo 19.00-20.45 Destamatic
Ma 30.10. klo 18.00-19.40 Destamatic
Ti 31.10. klo 15.45-17.15 HS Areena
Ilmoittautumiset ja lisätiedot: Anne Fraser-Vatto hjkwest03valkoinen@outlook.com

HJK West 03 keltainen
ke 1.11. klo 19.30-20.30 Destamatic
to 2.11. klo 20.00-21.00 Pajamäki
su 5.11. klo 19.00-20.00 HS Areena
ke 8.11. klo 19.30-20.30 Destamatic
to 9.11. klo 20.00-21.00 Pajamäki
su 12.11. klo 19.00-20.00 HS Areena
ke 15.11. klo 19.30-20.30 Destamatic

Ilmoittautumiset ja lisätiedot: joukkueenjohtaja Kirsi Turunen, kirsi.turunen@op.fi

HJK East 03 sininen
to 19.10 klo 18.30-20.00 Destamatic
ti  24.10 klo 19.30-21.00 HS
to 26.10 klo 18.30-20.00 Destamatic
ti  31.10 klo 19.30-21.00 HS
Ilmoittautuminen avoimiin harjoituksiin:
Tomi Rantanen p.041-4574295 tai e-mail  tomi.rantanen@icehearts.fi
Henry Jääskelä: henry.jaaskela@hpe.com

C14-ikäluokka

HJK West 04 sininen
ma  23.10 klo 15.45-17.15 HS Areena
ke   25.10  klo 15.45-17.15 Destamatic-kenttä
to   26.10  klo 18.45-20.00  Laajasuon kenttä
su   29.10  klo  19.45-21.00  Pajamäki
ma 30.10  klo   15.45-17.15  HS Areena
Yhteydenotot ja ilmoittautuminen avoimiin harjoituksiin
Markku Soikkeli p. 040-0427279 tai e-mail Markku.Soikkeli@vnk.fi
Hannele Kurkela: hannele.kurkela@yle.fi , Timo Tuuri: timo.tuuri@gmail.com

HJK East 04 sininen
ma 23.10 klo 17.30-19.00 Pajamäki
to   26.10 klo 16.45-18.15 Pallomylly
su   29.10 klo 18.00-19.30 Kontula
ma 30.10 klo 17.30-19.00 Pajamäki
Yhteydenotot ja ilmoittautuminen avoimiin harjoituksiin:
Jorma Pulkkinen p. 045-3449498 tai e-mail jommup@gmail.com
Janne Kerkelä Janne.Kerkela@vnk.fi

Lisätietoja antaa myös poikien harrastejoukkueiden A20-D13 valmennuspäällikkö Jukka Koivurinta p. 050 381 2662, jukka.koivurinta(a)hjk.fi