HJK:n haaste- ja kaupunginosajoukkueiden avoimet harjoitukset 2018

3.10.2018 klo 11:16

HJK:n poikien haaste -ja kaupunginosajoukkueet järjestävät avoimia harjoituksia alla olevan aikataulun mukaisesti. Pelaajien tulee olla yhteydessä joukkueen vastuuvalmentajaan ennen osallistumista avoimiin harjoituksiin. Lisätietoja  joukkueista:  https://www.hjk-j.fi/joukkueet/
 

B-IKÄLUOKKA (02-03-syntyneet)

HJK East B sininen:

ma 22.10. klo 19.15 Sahara

ke 24.10. klo 20.30 Sahara

pe 26.10. klo 18.15 Sahara

ma 29.10. klo 17.45 Tali tn

ke 31.10. klo 20.30 Sahara

to 1.11. klo 19.45 Sahara

Vastuuvalmentaja: Jari Vepsäläinen puh. 050-3123639, jari.vepsalainen@op.fi

 

HJK West B sininen:

ma 8.10. klo 17.30 Pallokenttä 6

to 11.10. klo 19.30 Töölön kuplahalli

pe 12.10. klo 18.30 Pajamäen halli

ma 15.10. klo 17.00 Talin halli

ti 16.10. klo 18.00 Talin halli

to 18.10. klo 19.30 Töölön kuplahalli

Vastuuvalmentaja: Jani Mäkeläinen puh. 044-3482937,
jani.makelainen@kolumbus.fi

 

P15-IKÄLUOKKA (04-syntyneet)

HJK 04 sininen:

ke 31.10. klo 18.00 Talin halli

to 1.11. klo 16.30 Telia 5G

ma 5.11. klo 17.00 Talin halli

ti 6.11. klo 19.30 Töölön kuplahalli

to 8.11. klo 16.30 Telia 5G

Vastuuvalmentaja: Pekka Kainulainen puh. 040-5476283, pekka.kainulainen@vnk.fi

 

HJK West 04 sininen:

su 4.11. klo 17.45 Pajamäen halli

ma 5.11. klo 19.45 Töölön kuplahalli

ke 7.11. klo 19.45 Sahara

su 11.11. klo 17.45 Pajamäen halli

Vastuuvalmentaja: Markku Soikkeli puh. 0400-427279, markku.soikkeli@vnk.fi

 

HJK East 04 sininen:

pe 2.11. klo 18.45 Sahara

su 4.11. klo 19.30 Pallomylly

ma 5.11. klo 17.45 Pajamäen halli

ke 7.11. klo 16.45 Lehtikuusentie

pe 9.11. klo 18.45 Sahara

su 11.11. klo 19.30 Pallomylly

Vastuuvalmentaja: Jorma Pulkkinen puh. 045-3449498, jommup@gmail.com

 

P14-IKÄLUOKKA (05-syntyneet)

HJK 05 sininen:

ke 31.10. klo 16.45 Pallokenttä 6

To 1.11. klo 16.30 Telia 5 G areena

ma 5.11. klo 16.45 Pallokenttä 6

ke 7.11. klo 16.45 Pallokenttä 6

to 8.11. klo 17.45 Gos-taitoharjoittelu Konala

pe 9.11. klo 16.45 Talin halli

Vastuuvalmentaja: Juuso Muurinen puh. 050-4124869, juuso.muurinen@hjk.fi

 

HJK West 05 sininen:

ti 23.10. klo 16.30 Lehtikuusentie

to 25.10. klo 17.30 Sahara

ma 29.10. klo 19.30 Lehtikuusentie

ti 30.10. klo 16.30 Lehtikuusentie

to 1.11. klo 17.30 Sahara

Vastuuvalmentaja: Samuli Pyykkönen puh. 045-6586660, 
samuli.pyykkonen@gmail.com

 

HJK East 05 sininen:

pe 2.11. klo 18.30 Sahara

ma 5.11. klo 16.30 Pallomylly

ti 6.11. klo 19.30 Sahara

ke 7.11. klo 18.30 Moisiontien kenttä

pe 9.11. klo 18.30 Sahara

Vastuuvalmentaja: Armir Mehmeti puh. 044-9867213, armir_84@hotmail.com

 

P13-IKÄLUOKKA (06-syntyneet)

HJK 06 sininen:

ti 30.10. klo 15.45 Töölön kuplahalli

ke  31.10. klo 15.45 Pallokenttä 6

to 1.11. klo 17.30 Pallokenttä 6

ma 5.11. klo 15.45 Pallokenttä 6

ke 7.11. klo 15.45 Pallokenttä 6

to 8.11. klo 16.45 Gos-taitoharjoittelu Konala

pe 9.11. klo 15.45 Talin halli

la 10.11. klo 10.00 Talin halli

Vastuuvalmentaja: Juuso Muurinen puh. 050-4124869, juuso.muurinen@hjk.fi


Lisätietoja:
Jukka Koivurinta
Valmennuspäällikkö Kaupunginosajoukkueet pojat P13-A20
HJK ry
+358 50 381 2662
jukka.koivurinta@hjk.fi